İtalya Konsolosluğu Ankara

İtalya Konsolosluğu Ankara temsilciliğinin adresi Atatürk Bulvarı numara 118 olarak belirlenmiştir. Bu açık adres aracılığı ile vize işlemleri ve diğer tüm konsolosluk işlem adımlarınızı tamamlayabilirsiniz. Kişilerin vize başvurusunun yapılmasının yanı sıra İtalya vatandaşlarının ölüm, doğum ya da evlilik gibi unsurları bildirmelerine de imkan verilmektedir.

İtalya Konsolosluğu aracılığı ile tüm işlemlerinizi tamamlarken firmamızın uzman kadrosundan istifade etme hakkınız vardır. Uzman kadromuz sayesinde vize adımlarını takip etmek sizin için daha sorunsuz bir hal alacak.

İtalya Konsolosluğu İstanbul

İtalya Konsolosluğu İstanbul binasına bizzat gelmenizin hemen öncesinde sizin işlem akışınızın dijital olarak tamamlanma imkanının olup olmadığını analiz etmelisiniz. Pandemi sebebi ile işlemlerin büyük bir çoğunluğunun online olarak tamamlandığı görülmektedir. Tom Tom Kaptan Sokak, 5 34433 Beyoğlu adresi aracılığı ile bizzat tamamlamanız gereken işlemleri takip etme hakkınız vardır. Konsolosluğun internet sitesini ve duyurular kısmını da takip etmelisiniz. Başvuracağınız vize türüne bağlı olarak değişen bir form yapısı mevcuttur. Bu formun yanı sıra diğer vize başvuru belgelerini de derleyerek sunmanız gerekir.

İtalya Konsolosluğu İletişim

İtalya Konsolosluğu iletişim adımlarını telefon numarası aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. 0312 457 4200 ve 0212 243 1024 numaralarını kullanarak konsolosluğun dilediğiniz birimine bağlanma hakkınız vardır. Bu telefon numaraları sadece mesai saatlerinde size aktif olarak yanıt verecektir. Mesai saatleri dışında iletişim kurmak isterseniz [email protected] mail adresini kullanmanız gerekir.

İtalya Konsolosluğu mail adresine gönderilen iletilerin en kısa sürede yanıtlanmasını mümkün kılmıştır. Firmamız da sizin için iletişim aşamasını takip edecek birime sahiptir.

İtalya Konsolosluğu Randevu

İtalya Konsolosluğu randevu alma aşamasını dilerseniz dijital ara yüz ile tamamlayabilirsiniz. Dijital ara yüz ile almış olduğunuz randevunun daha sonrasında gün ve saat bağlamında değiştirilmesine de imkan verilmektedir. Randevusuz olarak gelen kişilerin maalesef ki işlemlerine onay verilmeyecektir. Pandemi sebebi ile randevu kuralları çok daha yakından takip edilmektedir. Randevunuzu alırken hangi işlemi gerçekleştireceğinize dair detaylı bilgi alınacaktır. Bu işlemin tamamlanması için hangi belgeler ile randevuya gelmeniz gerektiği konusunda da ayrıca bilgilendirileceksiniz.

Menü
Acil Vize